Аудит сайту

Picture about the company

Навіщо потрібен аудит сайту?

Результати просування не дають потрібного результату? Кількість цільових переходів та покупців нижча за очікуване? Повний SEO-аудит знайде існуючі помилки та недоліки просування.
В рамках послуги SEO-аудит сайту проводиться аналіз факторів, які мають прямий чи опосередкований вплив на ранжування ресурсу в пошукових системах.

Що таке аудит сайту?

Аудит сайту – це комплексне дослідження.Аудит включає в себе ряд рекомендацій щодо усунення помилок, виявлених у процесі тестування сайту.
Проводиться у кілька етапів:
Вивчається ринкова ніша в якій представлений сайт, визначається конкуренція в галузі, виявляється цільова аудиторія та її потреби, складається список конкуруючих сайтів (виявлення їх переваг у просуванні, визначення ключових фраз конкурентів, що просуваються).
Визначаються основні ключові запити у тематиці, складання пріоритетних ключів, аналіз позицій за поданими запитами та видимості сайту у пошукових системах.
Перевіряється внутрішня оптимізація сайту. Виявлення помилок у формуванні мета-тегів, у контенті на сторінках, унікальність текстів, структура побудови вмісту сайту, правильність точок входу з пошукових запитів на сайт, сніппетів, робота хостингу, швидкість завантаження сайту, аналіз помилок у HTML-коді сайту.
Повністю перевіряється програмна реалізація сайту, обробка помилок, індексація сайту, правильність побудови карти сайту, наявність ЧПУ посилань, перевірка на дублювання сторінок.
Проводиться оцінка зручності користування сайтів з погляду відвідувачів, аналіз показників відмов, найбільш/найменш відвідуваних сторінок, кошики замовлення.
Перевіряється зовнішня оптимізація сайту, кількість та якість зовнішніх посилань на сайт, трастовість донорів, оцінка конкуренції на запити, оптимальна вартість просування.

Що ми робимо та які завдання вирішуємо

Внутрішній аудит: Чи є недоліки в поточній SEO оптимізації? Коректність розміщення контенту, чи його достатньо? Чи правильно налаштовані цілі, метрики, внутрішні файли конфігурації сайту? Чи сайт зручний з точки зору користувачів?
Зовнішній аудит:Хто є конкурентом у моєму сегменті? Які поточні позиції мого сайту? Яка якість зовнішніх посилань на сайт? Який оптимальний бюджет для просування? Який прогноз трафіку?

Які результати від аудиту сайту?

В результаті пошукового аудиту Ви зможете оцінити поточне положення сайту в пошукових системах, отримати достовірну інформацію про результати просування та його динаміку, отримати інформацію про вагомі помилки сайту та рекомендації щодо усунення помилок, а також додаткову інформацію щодо просування Вашого проекту.
Скільки це коштує?Вартість аудиту складає від 8000 грн і залежить від об'ємності тематики, кількості сторінок сайту, бази продукції, регіонів просування. Якщо Вас зацікавила послуга аудиту сайту, просто заповніть форму зворотнього зв'язку та наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Замовте Аудит сайту прямо зараз

Спасибо!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.

Can't send form.

Please try again later.