Відгуки

logo

ВЕЛОТРЕЙД
velotrade.com.ua

Співпрацюємо з «Raskrutka» з просування сайту нашої компанії більше семи місяців. За цей період відвідуваність нашого сайту зросла більш ніж на 30%, порівняно з минулим сезоном. Особлива подяка менеджеру В'ячеславу, який грамотно розкрив усі питання щодо просування сайту та виробив стратегію впевненої, результативної роботи над сайтом в умовах обмеженого бюджету та високої конкуренції у нашій сфері діяльності. Ми довго йшли до початку робіт з просування нашого сайту, довго обирали спеціалістів, спілкувалися з експертами та раді, що не помилилися у виборі. Співробітники компанії «Raskrutka» відповідально займаються своєю справою, підказують, виконують прохання, вчасно надають звіти. Рекомендуємо всім до співпраці компанію «Raskrutka» – як грамотних фахівців із SEO-просування та просто хорошу, чесну фірму з досвідченою командою.

logo

ЗДОРОВЬЕ И МЕДИЦИНА
med-zdorovie.com.ua

Користуємося послугами компанії "Raskrutka" вже близько двох років. Якісно та швидко робляться роботи з просування нашого сайту. Гарний щомісячний приріст позицій сайту. З будь-яких питань можна звернутись і тобі завжди допоможуть. Хто хоче розкручувати свій сайт швидко та якісно рекомендую. Висловлюємо подяку співробітникам компанії за чудову роботу.

logo

GOOBER

З Березня 2013 Ми почали працювати на сайті Goober.com.ua з компанією «Raskrutka». Скажу чесно, результат перевершив усі очікування. За перші кілька місяців більше 400 запитів вийшли в ТОП-10 проти 5-6 запитів, які вивела попередня компанія за півроку. Завдяки високій професійності та високій якості роботи співробітників компанії нам вдалося зайняти лідируючі позиції на ринку України. Через кілька місяців успішної роботи з кінця 2013 року був запущений і переданий у дбайливі руки компанії «Raskrutka» інтернет магазин Get.com.ua.

logo

ПЛАНЕТА МОЕК
planeta-moek.com

Організація «Планета мийок» більше 8 місяців співпрацює з компанією «Raskrutka» щодо просування та оптимізації нашого сайту. Хотілося б відзначити найцінніші якості, які продемонстрували за цей час співробітники компанії: - професійний підхід - лояльна система оплати послуг - терпіння та розуміння щодо нас - якісне виконання поставлених завдань - допомога в покращенні сайту та досягнення кращих результатів - широка цінова політика надання послуг — пунктуальність, ввічливість та доступність працівників у вирішенні різноманітних питань.

logo

IT-MAX.COM.UA
it-max.com.ua

Для нашого інтернет-магазину співпраця з компанією Raskrutka стала цікавим і дуже важливим етапом у всьому процесі розвитку бізнесу компанії 'It-max'. Працюючи з нашою фірмою тривалий час компанія Raskrutka проявила себе як надійний та відповідальний бізнес партнер, який завжди ставив перед собою лише реальні цілі та досягав їх максимально ефективно. На сьогоднішній день 'IT-max' рекомендує компанію “Raskrutka”, як кваліфіковану та перспективну організацію, яка впевнено та успішно працює на ринку ceo послуг з пошукового просування та інтернет-реклами. І наші рекомендації стосуються сьогодні не лише якості послуг, що надаються компанією “Raskrutka”, але й цінової політики, яка повністю відповідає високим результатам роботи. Зі свого боку, можемо побажати компанії Raskrutka подальших успіхів у роботі.

logo

ООО АЛЬЯНС-ЭНЕРГИЯ
a-energy.net.ua

'ТОВ Альянс-Енергія' рекомендує для співпраці з метою просування сайту в пошукових системах компанію Raskrutka. Послуги, що надаються компанією “Raskrutka” з оптимізації та пошукового просування сайтів виконуються якісно та своєчасно. 'ТОВ Альянс-Енергія' має дворічний позитивний досвід співпраці з компанією “Raskrutka” та знає її як високопрофесійну компанію з гарною діловою репутацією.

logo

КОМПАНІЯ «RIOSTAR»

Riostar.com.ua висловлює подяку компанії Raskrutka за професійну компетентність, відповідальність та доброзичливість, з якими були надані послуги з просування та оптимізації сайту. Зазначені послуги були надані на високому рівні без будь-яких затримок та непорозумінь. Дякуємо величезній вашій команді, за те що під час складних збоїв на сайті ви відреагували оперативно. Це дуже важливо, що ви з нами цілодобово. Ми дуже задоволені співпрацею. Окреме спасибі спеціалісту відділу розробок Євгену за реагування! Із задоволенням будемо рекомендувати вашу компанію як професійного та надійного партнера у сфері просування та оптимізації сайтів.

logo

DNEPRO

Вже майже рік, як ми звернулися до Вашої компанії за послугами з просування та оптимізації сайту. Проаналізувавши пропозиції компаній аналогічного профілю, ми з'ясували, що в компанії Raskrutka ціни на створення та просування сайту виявилися більш гнучкими. Крім того, сподобалося те, що Ви надаєте гарантії. Завдяки грамотно організованій роботі, своєчасному вирішенню всіх поточних питань, наш сайт швидко досяг лідируючих позицій у пошукових системах. На даний момент більше половини словосполучень, що просуваються, знаходяться на лідируючих позиціях пошукових систем, що щодня приносить чимала кількість потенційних клієнтів. Окрему подяку за плідну співпрацю висловлюємо менеджеру компанії Олексію. З ним дуже приємно працювати, за час роботи у нас склалися дружні та довірчі стосунки. Він відповідально підходить до питання просування нашого сайту та допомагає у питаннях додаткового залучення клієнтів. Бажаємо компанії “Raskrutka” успіхів у професійній діяльності та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

logo

ТОВ «Т.Д. СТУПИНСКИЙ»
tdsm.com.ua

Київська організація ТОВ 'Торговий дім Ступінський' користується послугами компанії “Raskrutka” протягом кількох місяців та висловлює подяку персоналу компанії за сумлінну працю. Результати перевершили очікування. Ми багато років шукали компанію, яка б виконала послуги з просування сайту, де ціна відповідає якості та дуже раді, що знайшли Олексія Алексєєва.