Як це працює?

Залишити заявку
Уточнення деталей
Безкоштовний прорахунок Вашого сайту
Заповніть форму зворотного зв'язку та залиште заявку на цікаву для Вас послугу. Наші співробітники зв'яжуться з Вами для уточнення всіх деталей. Під час телефонної розмови Ви зможете звернути увагу на всі важливі чинники Вашого бізнесу і акцентувати увагу на цілях, які хочете досягти. Після цього наші фахівці підготують комерційну пропозицію і проведуть короткий аудит Вашого сайту. Для прискорення прорахунку просимо вказати конкретні очікування, на які ми будемо орієнтуватися.

Оберіть послуги які Вас цікавлять:

грн.

*Терміни і вартість просування безпосередньо залежать від конкуренції в тематиці. Чим вища конкуренція за запитом, тим вище термін його просування.

Навіщо це потрібно бізнесу?
Збільшення цільової аудиторії
Збільшення продажів
Зростання популярності бренду
Результат може залежати від тематики сайту
Наші послуги
Просування сайту

Просування сайту - найбільш ефективний інструмент підвищення продажів. Крім того, в порівнянні з іншими видами реклами, просування сайту є ще і найменш дорогим видом залучення цільової аудиторії.

Контекстна реклама (PPC)

Контекстна реклама є одним з найбільш ефективних інструментів продажу товарів або послуг. Основною особливістю контекстної реклами є широкий спектр налаштувань показів Вашої реклами для найточнішого визначення цільових покупців. Таким чином, Вашу рекламу побачать тільки зацікавлені користувачі в цікавих для Вас регіонах.

Web-Аналітика

Власники сайтів іноді стикаються з проблемою низької конверсії, коли безліч людей закривають сайт, не зробивши покупку. Ми проводимо ретельний аналіз усього сайту, всіх цільових сторінок, сторінки покупки (кошика) і виявляємо проблеми пов'язані з низьким рівнем конверсії і високим показником відмов.

Email маркетинг

E-mail маркетинг (прямий маркетинг, директ-маркетинг) - послуга поштових розсилок для цільової аудиторії. Дана послуга може значно підвищити рівень Ваших продажів, а також підвищити рівень популярності бренду компанії.

Відгуки наших клієнтів
 

Компания "IT-MAX"

Для нашего интернет магазина сотрудничество с компанией “Raskrutka” стало интересным и очень важным этапом во всем процессе развития бизнеса компании ‘It-max’. Работая с нашей фирмой длительное время компания “Raskrutka” проявила себя, как надежный и ответственный бизнес партнер, который всегда ставил перед собой только реальные цели и достигал их максимально эффективно. На сегодняшний день ‘It-max’ рекомендует компанию “Raskrutka”, как квалифицированную и перспективную организацию, уверенно и успешно работающую на рынке ceo услуг по поисковому продвижению и интернет-рекламе. И наши рекомендации касаются сегодня не только качества предоставляемых компанией “Raskrutka” услуг, но и ценовой политики, которая полностью соответствует высоким результатам работы. Со своей стороны, можем пожелать компании “Raskrutka” дальнейших успехов в работе.

Директор

Хиценко М.А.

it-max.com.ua

Досягнуті результати

в 20 разiв

збільшилися продажі

в 10 разiв

збільшився трафік

в 4 рази

зросла конверсія

ООО "MAXTOP"

С октября 2011 года наша фирма пользуется услугами компании “Raskrutka”. За время сотрудничества с этой компанией, сайт нашей фирмы занимает лидирующие позиции в поисковых системах, что привело к значительному приросту клиентов, как частных, так и корпоративных. Выражаем благодарность компании “Raskrutka” за предоставленные услуги, и их качество.

Директор

Звягинцева Л.Н.

Досягнуті результати

в 3 рази

збільшилися продажі

в 3 рази

збільшився трафік

на 360%

збільшилась кількість клієнтів

CARVIDEOCAMERA

Уже почти год, как мы обратились в Вашу компанию за услугами по продвижению и вопросов оптимизации сайта. Проанализировав предложения компаний аналогичного профиля, мы выяснили что в компании «Raskrutka» цена на создание и продвижение сайта оказались более гибкими. Благодаря грамотно организованной работе, своевременному решению всех текущих вопросов наш сайт быстро достиг лидирующих позиций в поисковых системах.

Руководитель

Романенко Д.В.

Досягнуті результати

в 40 разiв

збільшилися продажі

в 500 разiв

збільшилася відвідуваність

на 1603%

приріст клієнтів

 

Нове в блозі

чому ми?

 • Прозора цінова політика
 • Досвід роботи з 2008 року
 • Збільшення продажів в мінімальні терміни
 • Високий професіоналізм кожного із співробітників
 • Чіткий аналіз і планування

Задати нам питання

Як ми працюємо?

Мітинг

Вивчення тематики сайту, онлайн ринку продукції, аналіз ефективних ключових запитів. Узгодження з замовником основних акцентів просування і необхідного результату.

План

Розробка плану найбільш ефективної рекламної кампанії під необхідний бюджет.

Стратегія

Аналіз ефективності сайту, seo-аудит. Впровадження плану доробок і усунення проблем з оптимізацією. Розробка стратегії просування.

Тестування

Аналіз ефективності і корекція кампанії виходячи з отриманих результатів.

Запуск

Налаштування метрик відстеження ефективності. Запуск рекламної кампанії.

Наші сертифікати

Розкрутка і просування сайтів

Студія інтернет-маркетингу Raskrutka.com.ua виконає весь комплекс робіт з просування Вашого сайту в Києві, Харкові та будь-якому іншому регіоні України. Мета роботи кожного нашого фахівця - побачити сайт замовника на перших позиціях видачі найбільших пошукових систем - Google і Яндекс. Ми не говоримо про миттєві результати, адже пошукові системи є незалежними і працюють за своїми алгоритмами, які постійно змінюються. Але ми гарантуємо, що докладемо максимум зусиль, щоб Ви змогли оцінити результати розкрутки Вашого сайту вже в перші місяці.

Навіщо необхідна розкрутка сайту в Харкові?

Просування сайту в Харкові працює на залучення нових клієнтів для Вашого бізнесу. Адже створити ресурс - це одне, а зробити його відвідуваним - зовсім інше. Який толк з сайту, якщо на нього практично ніхто не заходить, так як знаходиться він, скажімо, на сотій сторінці пошукової видачі. Люди звикли довіряти пошуковій системі і роблять покупки на тих сайтах, які знаходяться в ТОПі. Адже не тільки Ви повинні витрачати сили, час та ресурси, щоб шукати клієнтів. Клієнт повинен мати потребу у Вас, довіряти. І найкращий спосіб стати потрібним – опинитися першим у видачі популярної пошукової системи, а для цього достатньо замовити просування сайту. Вже на початковому етапі розкрутки сайту в Харкові Ви побачите, що кількість відвідувачів ресурсу збільшилася, а продажі зросли, навіть якщо Ви закажете недороге просування сайту.

Чому нам варто довіряти просування Вашого сайту?

 • Працюємо в галузі інтернет-реклами з 2008 року, маючи в своєму штаті 15 професіоналів.
 • Розкрутка сайту в Києві і Харкові допомогла більш ніж 400 сайтам клієнтів опинитися на перших позиціях видачі. Серед них великі організації і добре відомі бренди.
 • Щодня близько 30 тисяч клієнтів купують товари на сайтах наших замовників.
 • Ми надаємо кваліфікований аудит можливого розвитку проекту.
 • Виконуємо повний спектр послуг, спрямованих на внутрішню (по необхідності редагування вмісту сайту, вибір конкретних сторінок для просування і релевантних ключових запитів, перелінковка сайту, складання семантичного ядра, оптимізація meta-тегів, пошук і усунення дублів контенту і багато іншого), і зовнішню оптимізацію (просування сайту за запитами, збільшення трасту сайту і реєстрація в білих каталогах).

Очікуваний результат:

 1. Зростання продажів.
 2. Популярність бренду.
 3. Збільшення трафіку.