Просування сайту

Як це працює?

seo оптимизиация сайта

Потенційний покупець при спробі знайти Ваші послуги в мережі Інтернет, вводить потрібні йому слова в пошукову систему, після чого отримує перелік сайтів, які пропонують необхідну йому інформацію.

Навіщо необхідно SEO просування сайту

Зверніть увагу, як ви шукаєте інформацію в пошуковій системі. Відкриваєте Ви другу сторінку? Третю? Як правило, на другу сторінку переходить досить невелика кількість людей, а значить якщо Ваш сайт знаходиться на другій або третій сторінці в результатах пошуку його просто не знайдуть.

Після проведення робіт по СЕО-оптимізації сайту і зростання позицій Вашого сайту до першої десятки результатів пошуку, кількість заходів на Ваш сайт починає рости в прогресії! Саме завоювання позицій в ТОП10 приносить значний ефект з продажу послуг і товарів. Користувачі тепер бачать Ваш сайт, і відвідують його, здійснюючи замовлення і покупки саме у Вас!

Що робимо ми?

Компанія Raskrutka.com.ua спеціалізується на SEO просуванні веб-ресурсів вже кілька років. Наші фахівці досконало володіють інформацією про останні досягнення в SEO-індустрії і мають великий практичний досвід в пошуковій оптимізації сайтів. Тому Ви можете розраховувати на те, що з часом Ваш сайт займе гідне місце в результатах видачі по найбільш популярним і цільовим ключовим запитам, відповідним вашій тематиці. І як результат, обсяг продажів продукції або послуг Вашої компанії значно збільшиться.

Переваги та недоліки SEO-просування

Охоплення тільки цільової аудиторії.

Якщо порівнювати з оффлайн-рекламою і рекламою на ТБ і радіо, то SEO безсумнівно переможе. Аудиторія отримує ту інформацію, яку шукає.

Природність і більш висока довіра аудиторії.

Користувачі більше довіряють органічним результатами видачі, ніж контекстній рекламі.

Відносна дешева вартість залучення одного клієнта.

У більшості випадків, вартість залучення одного цільового переходу з пошуку набагато дешевше, ніж контекстна або інша реклама.

Довгостроковий результат.

SEO просування має ефект інерційності. Навіть після завершення робіт з оптимізації сайту, результати просування будуть відчутні ще деякий час.

Ефект довгого хвоста.

Чим більше і довше Ви займаєтеся просуванням сайту, тим краще результати. При SEO оптимізації всього сайту додатково безкоштовно в ТОП пошуку можуть виходити сотні запитів (так званий ефект довгого хвоста). Це може значно збільшити Ваш трафік і покупців.

Довгий термін досягнення результату.

На відміну від контекстної реклами, яка починає працювати миттєво, результати SEO просування сайту можуть бути помітні не раніше ніж через місяць-два після початку робіт.

Відсутність гарантій результату.

Важливо розуміти, що пошукові системи - незалежні, і свою видачу - не продають. Те що може працювати зараз для пошукового просування сайтів може виявитися марним вже через місяць.

Складність планування результатів.

На відміну від контексту, досить складно спрогнозувати популярність Вашого сайту через певний час. Це пов'язано як з пошуковою видачею, яка постійно змінюється, так і з постійно зростаючою конкуренцією.

Терміни і ціноутворення

Терміни та вартість SEO просування сайту залежать від рівня конкуренції у Вашій тематиці. Загалом, чим вище конкуренція - тим вище вартість і більш високі терміни просування. Чим конкуренція нижче - тим менше вартість робіт і вища швидкість досягнення результату. В тематиках середньої конкуренції терміни СЕО просування сайтів складають 2-3 місяці після старту робіт. В тематиках з високою конкуренцією терміни досягнення результатів можуть досягати 6-ти місяців. Для того, щоб дізнатися терміни і вартість робіт індивідуально за Вашим проектом - зв'яжіться з нами і ми надамо найдетальнішу інформацію.

Які ми вирішуємо завдання

Збільшення продажів.

Користувачі вже бажають здійснити покупку. Вони шукають необхідний товар в Інтернеті і є Вашими потенційними покупцями. Щоб користувачі купили у Вас товар або послугу, яку Ви пропонуєте - вони повинні Вас знайти. Чим частіше Вас знаходять - тим більше Ви отримуєте продажів. Ми збільшимо Ваші продажі.

Збільшення кількості відвідувачів вашого сайту.

Щодня більше 20 млн. мешканців Україні користуються Інтернетом і шукають потрібні послуги та товари в пошукових системах. Чим вище Ваші позиції в пошукових системах, тим більшу кількість відвідувачів Ви можете отримати. Ми залучимо зацікавлену аудиторію.

Підвищення популярності бренду.

Чим частіше користувачі бачать Вас в пошуковій видачі - тим вони більше Вас запам'ятовують. Навіть якщо зараз у Вас не купили Ваш товар, до Вас обов'язково повернуться з часом. SEO просування сайту працює на Ваш бренд.