почему мы?

 • Прозрачная ценовая политика
 • Опыт работы c 2008 года
 • Увеличение продаж в минимальные сроки
 • Высокий профессионализм каждого из сотрудников
 • Четкий анализ и планирование

Задать нам вопрос

Как мы работаем?

Митинг

Изучение тематики сайта, онлайн рынка продукции, анализ эффективных ключевых запросов. Согласование с заказчиком основных акцентов продвижения и требуемого результата.

План

Разработка плана наиболее эффективной рекламной кампании под требуемый бюджет.

Стратегия

Анализ эффективности сайта, seo-аудит. Внедрение плана доработок и устранения проблем с оптимизацией. Разработка стратегии продвижения.

Тестирование

Анализ эффективности и коррекция кампании исходя из полученных результатов.

Запуск

Настройка метрик отслеживания эффективности. Запуск рекламной кампании.

Наши сертификаты

Просування сайтів в Одесі

З ростом популярності інтернет-маркетингу не тільки початковий бізнес Одеси, але і великі компанії мають потребу у власному сайті. Його наявність підвищить довіру клієнтів, дозволить дізнатися про Ваше існування, сферу діяльності, асортимент товару або спектр послуг, що надаються. Але створити сайт недостатньо, адже якщо він буде знаходитися на сотих сторінках пошукової видачі, жоден клієнт так і не знайде його. Всі ми чудово розуміємо, що зазвичай довіряємо тільки тим сайтам, які займають ТОПові позиції. Тому, щоб і Ваш проект став популярним, необхідне просування сайту в Одесі.

Розкрутка сайту в Одесі: які завдання ми вирішуємо

Наша компанія вже більше 8 років займається SEO-оптимізацією сайтів. Виходячи з цього досвіду, ми стверджуємо, що просування сайту в Одесі допоможе:

 1. Істотно збільшити кількість продажів через Інтернет.
 2. Залучити багато нових клієнтів.
 3. Зробити бренд популярним.
 4. Розкрутити новий напрямок або проект.

 

Комплекс робіт з просування сайту в Одесі

Розкрутка сайту, Одеса це чи будь-яке інше місто, вимагає багато сил, часу і досвіду. Адже сьогодні дуже багато компаній оцінили переваги комплексного і регіонального просування сайту і активно користуються послугами SEO-фахівців. Кожен в цій індустрії намагається бути кращим, відкриваючи нові методи і прийоми оптимізації. Тому в нашому штаті вже 15 співробітників працюють на постійній основі, що дозволяє нам більш ефективно і повноцінно впроваджувати інноваційні прийоми і методи по розкрутці сайтів в Одесі. Кожен фахівець має свій спектр роботи і відмінно виконує обов'язки. Ми постійно вивчаємо зміни в системі роботи пошукових систем (а це відбувається практично щодня) і адаптуємося до них, використовуючи нові інструменти просування сайтів в Одесі.

 

Розкрутка сайту в Одесі складається з багатьох видів робіт:

 • аналітика сайту і усунення технічних проблем;
 • робота з title, description, H1-H2;
 • закупівля посилальної маси, аналіз її якості і кількості;
 • написання унікальних статей;
 • робота з пошуковими запитами, правильний розподіл по сторінках ключових слів;
 • реєстрація сайту в престижних каталогах, довідниках;
 • робота з конверсіями ресурсу;
 • внутрішня перелінковка сторінок;
 • підвищення репутації проекту і трафіку.

Просування сайтів Одеса використовує вже давно, тому конкуренція існує практично в кожній тематичній категорії. Ми вивчаємо роботу сайтів-конкурентів по пошуковим запитам і, згідно з отриманою інформацією, плануємо подальшу роботу, щоб Ви завжди були на крок попереду.

 

Вартість просування сайту в Одесі

Розкрутка сайтів (Одеса, Черкаси, Київ, Запоріжжя або інше місто) дуже індивідуальна і залежить від багатьох факторів, зокрема від поточного стану сайту, поставлених клієнтом завдань, кількості запитів які просуваються і конкуренції. Тому вартість ми можемо визначити тільки після аналізу проекту. Залишайте на нашому сайті заявку, і ми безкоштовно прорахуємо вартість просування сайту в Одесі.